About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama Firmamız her geçen gün büyüyen hizmet bölgeleri ile her geçen gün yenilerini eklemektedir. İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız Halkalı’da  yeni açılan şubemiz ile  11 yılın tecrübesi ile siz değerli Küçükçekmece halkına  halı yıkama olarak hizmet vermekten gurur duyar.

Küçükçekmece bölgesinde bir halı yıkama arıyorsanız ve aradığınız firması hesaplı ve kaliteli olsun istiyorsanız bizi denemeden karar vermeyin. Son teknoloji ürünlerimiz ve makinalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz Küçükçekmece bölgesinde aşağıdaki hizmetlerin hepsini vermketeyiz.Küçükçekmece bölgesinin tüm mahallerine hizmet vermekteyiz farkımızı fark edin Temizel Halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatmadan halı yıkattım demeyin.

Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

Kapalı Sistem Halı Kurutmanın avantajları neler derseniz…

– Halılarınız toz toprak gibi dış etkenlere mağruz kalmaz

– Halılarınızın ıslak gelme ihtimali olmaz

– Tüm dış etkenlerden arındırılmış olur

-Dört mevsim halı yıkama hizmeti verebilmekteyiz.

-Halılarınız kış mevsimi dahi olsa en hızlı şekilde teslim edilir.

Sizin için en iyi temizliği sağlamak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

Şampaunlarımızda bir dünya markası olan Era111 kullanmaktayız. Bu sayede antibakteriyel yıkama ile tanışmış olursunuz. Unutmayın sağlınız önemlidir. Kolay durulana bilen kalıntı bırakmayan şampuanların kullanılmasının en önemli sebebi emekleyen bir çocugunuz varsa halının üzerinde gezip elini ağzına götürdüğünde kalan şampuan kalıntıları sağlını tehlikeye atmaktadır. Sağlığınız için Temizel Halı Yıkama.

Firmamız Küçükçekmece bölgesinde

Halı yıkama
Koltuk yıkama
Yorgan yıkama
Battaniye yıkama
Stor perde yıkama

Hizmetlerini itina ile vermektedir.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]