Temizel Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa halı yıkama hizmeti, firmamızın müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Bayrampaşa’da halı yıkama hizmeti veren firmamız halı yıkama alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine ne kaliteli ve ne profesyonel halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Bayrampaşa bölgesinde halılarınızı aynı gün kapınızdan alabiliriz.

Halılar ev ve iş yerlerinde kullanılan en önemli aksesuarlar ve dekor ürünleridir. Özellikle her evde kesinlikle kullanılan halıların sık sık kirlenmektedir. Bunun yanı sıra iş yerlerinde kullanılan halılar ise daha çok kirlenmektedir. Özellikle yurt, otel ve cami gibi yerlerde bulunan halıların evlerde bulunan halılara göre daha sık aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Peki, yurt otel ve cami gibi yerlerde sunulan halı yıkama hizmeti nasıldır?

Bayrampaşa Halı Yıkama Hizmetinde Halılar Nasıl Yıkanır?

Profesyonel bir halı yıkama desteği almak isteyen kişilerin ilk olarak sorduğu sorular arasında halılar nasıl yıkanıyor sorusu yer almaktadır. Firmamız evinizden aldığı ve halı yıkama tesislerimize getirdiği halılarınızı, öncelikle toz çırpmak makinesinden geçirerek üzerinden tozları atıyor. Daha sonra yıkama bölümüne geçen halılar, firmamızın özel olarak kullandığı birbirinden kaliteli ve profesyonel halı yıkama makineleri ve şampuanlar ile yıkanıyor. Lekeleri bulunan halılar için ise ekstra yıkama işlemi gerçekleştiriliyor. Yıkanan halılar bol su ile durulandıktan sonra halı sıkma makinesinde sıkılıyor. Yıkama ve sıkma işlemlerinden sonra halılar kurumaya bırakılıyor. Eğer halılarda çıkmayan lekeler bulunuyorsa özel leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Son olarak kontrol edilen halılar paketlenerek teslim ediliyor.

Halı Yıkama Süreci

En güvenilir ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulan halı yıkama hizmetlerinden faydalanırken halı yıkama hizmeti süreci ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada hizmetimizin en kaliteli ve güvenilir bir şekilde yararlanırken halı yıkama sürecimiz ile de ilgili bilgi alabilirsiniz. Öncelikle firmamız ile iletişime geçerek yıkanmasını istediğiniz halılar ile ilgili bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu sayede firmamızın profesyonel çalışanları adresinize gelerek halınızı teslim almaktadır. Bundan sonraki aşamada halılarınız firmamıza götürülür ve burada yıkama işlemleri gerçekleştirilir. Halıların yıkanması işlemi gerçekleştirilmeden önce halılar sınıflandırılmaktadır. Bu noktada halılar kendi özelliklerine göre sınıflandırılarak bu şekilde yıkanmaktadır. 

Bu sınıflandırmadaki en temel amaç halıların temizlik esnasında zarar görmesini önlemektir. Bu doğrultuda çok daha kaliteli ve güvenilir bir şekilde temizleme işlemi sağlanabilmektedir. Yıkama sonrasında halının daha kaliteli bir yapıya sahip olması hedeflenmektedir. Bunun için kurutma sürecinin önemini bilerek hareket ediyoruz. Kurutma esnasında sıcak havaya tutma ya da halıya zarar verecek diğer uygulamalardan uzak duruyoruz. Son aşamada ise halılarınızı güvenilir ve tertemiz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.
Firmamız ayrıcalıkları ile güven, kalite, konfor ve çok daha fazlasını vaat eden halı yıkama fabrikası ile unutulmaz anlar sizleri bekliyor. Hazırsanız firmamızdan destek alarak nasıl bir halı yıkama hizmetiyle karşı karşıya kalacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bayrampaşa Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları, halı yıkama hizmeti sunan firmaların kendi fiyat politikaları doğrultusunda belirlenmektedir. Bu noktada söz konusu fiyatların değişkenlik gösterdiğinden bahsedebiliriz. Firmamızda kendine has fiyat politikası ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bazı özel halılar için fiyatlar değişkenlik gösterse de en uygun fiyat kalitesini sizlere sunmaya çalışıyoruz. En kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmayı hedeflediğimiz bu yolda profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere sunulan en uygun fiyat politikası ile halılarınızın en kusursuz şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz.
Halılarınızın kirlendiğini ve yıkanması gerektiğini düşünüyorsanız firma araştırması yapmanıza gerek yok. Halı yıkama alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile en profesyonel ve kaliteli halı yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Bayrampaşa Halı Yıkama Hizmetinde Aranan Kalite

Firmamız Bayrampaşa halı yıkama hizmetini hem evlere hem de iş yerlerine oldukça kaliteli bir şekilde vermektedir. Bu doğrultuda hem evlerinizdeki halılar hem de iş yerlerinizdeki halılar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Halılarınızın en kaliteli ve en profesyonel bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve en profesyonel şekilde hizmet veren firmamızdan halı yıkama hizmeti alarak halılarınızın son derece temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Bizden hizmet aldığınıza hiç pişman olmayacaksınız.

Temizel Halı Yıkama Firması Bayrampaşa Böglesinde

Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama

Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Battaniye Yıkama


Temizel Halı Yıkama Kurumsal Telefon Numaraları
0(850)840-2180
0(546)465-5870
0(546)465-5869
 
İstanbul’un birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Bunların birkaç tanesi bayrampaşa halı yıkamabağcılar halı yıkama,  ataköy halı yıkamayenibosna halı yıkama ve rami halı yıkama tüm hizmet bölgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.