About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Koltuk Yıkama

Temizel koltuk yıkama hizmetini siz müşterilerimize 2011 yılından beri vermektedir. Müşterilerimize koltuk yıkama hizmetini de temizel halı yıkama kalitesi ile vermekteyiz. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız makineler son teknoloji makineler ve profesyonel kadrosu ile yapılmaktadır. Bizden önceden alacağınız randevu ile evinize gelip koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltuk yıkamada sizin sağlığınızı önemsediğimiz için biyolojik şampuan olan ERA111 koltuk […]

Temizel koltuk yıkama hizmetini siz müşterilerimize 2011 yılından beri vermektedir. Müşterilerimize koltuk yıkama hizmetini de temizel halı yıkama kalitesi ile vermekteyiz. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız makineler son teknoloji makineler ve profesyonel kadrosu ile yapılmaktadır.

Bizden önceden alacağınız randevu ile evinize gelip koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltuk yıkamada sizin sağlığınızı önemsediğimiz için biyolojik şampuan olan ERA111 koltuk şampuanlarını kullanmaktadır. Koltuklarınızı hiç bir şekilde fırça ile yıkamamaktayız. Fırça koltuklarınızın kumaşlarını yıpratmakta , renklerini soldurmakta , kumaşını uzatmaktadır. Bu sebeple koltuklarınızı buharlı bir şekilde yıkamaktayız.

Buharlı yıkamanın avantajları

  • Dezenfekte işlemi sağlamaktadır
  • Kirleri koltukların diplerinden çıkarmaktadır.
  • Renklerini canlı tutmaktadır
  • Lekeleri derinlemesine çıkarmaktadır.
  • Evinde evcil hayvanı ve bebeği olanlar için tam temizlik sağlamaktadır

Temizel Koltuk yıkama hizmeti almak için bizi arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz

0850 8402180

0546 4655870

0546 4655869