Temizel Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama Hizmeti Stor perde yıkama hizmeti son dönemin en popüler seçeneklerinden bir tanesi olan stor perdelerle alakalı en özel hizmetlerden bir tanesidir. Perde çözümleri arasında kalite, konfor ve estetik seçenekler sağlayan stor perdeleri siz de tercih ederek kalite odaklı bir yaklaşıma kapı aralarsınız. Ancak temizlik bu perdelerin en önemli hususlarından bir tanesidir. Çünkü […]

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Stor perde yıkama hizmeti son dönemin en popüler seçeneklerinden bir tanesi olan stor perdelerle alakalı en özel hizmetlerden bir tanesidir. Perde çözümleri arasında kalite, konfor ve estetik seçenekler sağlayan stor perdeleri siz de tercih ederek kalite odaklı bir yaklaşıma kapı aralarsınız. Ancak temizlik bu perdelerin en önemli hususlarından bir tanesidir. Çünkü stor perdeler standart perdelerle kıyaslandığında çok daha zorlu bir temizlik süreci gerektirmektedir.

Ev, iş yeri ve diğer pek çok alanda kullanılan stor perdelerle alakalı temizlik hizmetlerinden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken oldukça basit! Profesyonel yıkama ile stor perdelerinizin daha kaliteli bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. 

Firmamız, stor perde çözümleri konusunda hem konfor hem de kullanışlılığı ön plana çıkarır. Üstelik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarken perdelerinizin de tertemiz olmasını sağlar.

Stor Perde Yıkama Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Perde yıkama hizmetleri, kalite ve konforu ön plana çıkarırken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi sağlar. Perde yıkama genellikle çamaşır makinesi ile gerçekleşen titiz bir süreç olsa da stor perdeler bu kapsamın dışındadır. Çünkü stor perdeler narin ve yapı itibarıyla çamaşır makinesinde yıkamaya uygun değildir. Siz de bu konuda en ideal alternatiflerden fayda sağlamak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek kusursuz bir sürece başvurmalısınız.

Stor perde yıkama işlemlerinde titizliği ön plana çıkaran bir marka olarak size en iyiyi vaat ediyoruz. Bu çerçevede sizden gelen talepler doğrultusunda şu seçeneklere kapı aralamaya odaklanıyoruz. Siz de bizi tercih ederek kalite ve temizliği ön planda tutacak alternatiflerden fayda sağlamaya başlayabilirsiniz.

Stor Perde Kirlilik Kontrolü

Perdelerin kullanıldıkları alana bağlı olarak kirlilik skorları farklıdır. Fabrika ofislerinde kullanılan perdeler çevresel etkilerden kaynaklı daha kirlidir. Ancak evlerde kullanılan perdeler daha temiz olabilmektedir. Profesyonel ekibimiz perdeleri kontrol ederek nasıl bir temizlik gerçekleştirileceği ile alakalı değerlendirmeler yapar. Stor perdelerdeki kirliliğe bağlı olarak hem şampuan seçimi hem de temizlik konusunda farklı çözümler tercih edilmektedir. Siz de temizlik sürecini profesyonel ekibimizle tamamlamaya ne dersiniz?

Stor Perde Yıkama Süreci

Stor perdeler, yıkaması en güç perde modelleri arasındadır. Bu açıdan stor perde sahipleri için temizliği mutlaka profesyonel bir firmadan destek alarak tamamlamak gerekmektedir. Siz de bu konuda bizimle iletişime geçerek çözümlere başvurabilirsiniz. Peki, stor perde temizliği konusunda nasıl bir çözüm sunuyoruz?

Profesyonel ekibimiz, perdelerinizi titizlikle temizleyerek yıkama işlemlerini gerçekleştirir. Yıkama konusunda herhangi bir soruna neden olmayacak şekilde temizlik yapılır. Stor perdelerin yıpranmaya müsait özellikleri nedeniyle temizliğinde bütün olumsuzluklar dikkate alınmaktadır. 

Yıkama esnasında su sıcaklığı, fırçalama özellikleri ve kullanılan bütün temizlik elemanlarının titizlikle seçilmesi arzu edilmektedir. Bu çerçevede hem kaliteli hem de kusursuzluğu dikkate alan bir sonuca ulaşmanız mümkün olur.

Stor Perde Yıkama Hizmeti Hangi Sıklıkta Yapılmalı?

Stor perdeler, yıkama konusunda en titiz seçenekler arasında yer alsa da bu perdelerin de düzenli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Bir stor perde kullanıcısı olarak siz de yıkama hizmetlerine kapı aralamak istiyorsanız mutlaka doğru sıklığı bilmelisiniz. Çünkü bu perdeler zamanında temizlenmediğinde kirin derinlemesine işlemesi muhtemel olacaktır. 

Stor perdelerin temizliği konusunda net bir süreden bahsetmek mümkün olmasa da 6 ayda 1 yıkama ideal olacaktır. Burada yine son kararı stor perdenin kullanıldığı alana ve kirlilik performansına bağlı olarak değerlendirmek önemlidir. Aksi takdirde perdelerinizin kiri emmesi muhtemel olacaktır. 

Stor Perde Yıkama Hizmeti Fiyatları

Perde yıkama konusunda kaliteli bir hizmet almak isterken fiyatları da titiz bir şekilde değerlendirmek gerekir. Aksi takdirde başarılı bir sonuca ulaşamadığınız gibi bütçenizi de boşa harcamış sayılırsınız. O halde vakit kaybetmeden stor perde hizmetleri ile alakalı süreci titizlikle değerlendirmelisiniz.

Stor perdeler tıpkı halı yıkama hizmetlerinde olduğu gibi m2 hesabı ile yıkanmaktadır. Firmamız en uygun stor perde yıkama hizmeti sağlarken sizin için kaliteden de vazgeçmez. Bu bağlamda m2 fiyatı alarak perdeleriniz için en uygun çözümü değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu noktada hem kaliteye hem de uygun fiyata ulaşmak sizin açınızdan özel olacaktır.

Kurumsal Halı Yıkama Hattı

0850 840 2180

0(546)465 5870

0(546)465 5869