About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Ataköy Halı Yıkama

Temizel Halı Yıkama Ataköy’de de hizmet vermektedir.Ataköy de halı yıkama firması olarak bize  0(5469465 5870telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Ataköy de temizel halı yıkama firması olarak halılarınızı ilk günki gibi temiz yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Size daha kaliteli ve hesaplı hizmet vermek prensiplerimiz arasındadır. Halılarınızı evinizden alıyor temizliyor evinize ücretsiz teslilm ediyoruz.

 

Halılarınızı halı hurçlarında teslim ediyoruz. Böylece hem doğayı koruyoruz. Hemde halılarınızı hurçlarımızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Ataköy de halı yıkama arıyorsanız bizi denemeden halı yıkattım demeyin.

 

Ataköy Halı Yıkama olarak her geçen gün artan müşteri potansiyelimizle sizlere Ataköy’de de  halı yıkama hizmeti veriyoruz. Tüm halı yıkatmalarınızda halı hurcu hediyemizdir. Halılarınızı hurçlarımızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

 

Ataköy’ de hizmetlerimiz arasında halı yıkama , yerinde halı yıkama , koltuk yıkama, yatak yıkama , yorgan yıkama , battaniye yıkama , halıfleks yıkama yer almaktadır.

 

Unutmayın! Beğenmediğiniz halılarınızı alıp tekrar yıkıyoruz .


Macera Aramayın! Halılarınızı güvenilir ellere Temizeller halı yıkama fabrikasına teslim edin.

 

Ataköy halı yıkama için hemen arayın..