About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Ataköy Stor Perde Yıkama

Bakırköy Halı yıkama firması arıyorsanız bizi denemeden karar vermeyinz halılarınızı evinizden ücretsiz servislerimiz ile alıyoruz evinize teslim ediyoruz. Halılarınızın nasıl yıkandığını merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak aşamaları tek tek görebilirsiniz.

 

Firmamız son teknoloji makineleri ile ataköy deki şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Antibakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır.Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

 

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

 

Firmamız ;


Bakırköy’de halı yıkama,
Bakırköy’dekoltuk yıkama,
Bakırköyde yorgan yıkama,
Bakırköy’de battaniye yıkama,
Bakırköy’de stor perde yıkama,

Hizmetlerini itina ile vermektedir.