Temizel Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmetinde Aranan Kalite

Firmamız halı yıkama hizmetini hem evlere hem de iş yerlerine oldukça kaliteli bir şekilde vermektedir. Bu doğrultuda hem evlerinizdeki halılar hem de iş yerlerinizdeki halılar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Halılarınızın en kaliteli ve en profesyonel bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve en profesyonel şekilde hizmet veren firmamızdan halı yıkama hizmeti alarak halılarınızın son derece temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Bizden hizmet aldığınıza hiç pişman olmayacaksınız.

Halılarınız Daha Hijyenik Olacak

Halıların daha temiz olmasını sağlayan bir uygulamadır. Ancak evde yapılan işlem ile  profesyonel halı yıkama arasındaki en büyük farklılık hijyendir. Evde halı yıkayarak temizlik sağlasanız da bu temizlik genellikle yüzeysel olur. Fırça kullanarak halının derinliklerine nüfuz edemez ve hijyen konusunda kusursuz bir sonuç elde edemezsiniz. Ancak profesyonel yıkama firması olarak size sunduğumuz hizmetle çok özel sonuçlar sunuyoruz.

Makinemizle halınızın derinlerine nüfuz ediyor ve özel deterjanlarla en zorlu lekeleri dahi çıkarıyoruz. Halının her noktasını eşit bir şekilde temizleyerek mikrop ve bakteri oluşumunu engelliyoruz.

Hangi sıklık ile halılarımı yıkatmalıyım ?

Halılarınızın temizliğini sağlamak ve kaliteli sonuçlara ulaşmak adına yapmanız gereken sadece temizlik hizmeti almak değildir. Doğru periyotlarla halılarınızı temizletmek hastalıkları önlemede oldukça başarılı sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle de Temizel halı yıkama hizmetinden fayda sağlama sıklığı yılda en az 2 defa olmalıdır.

Halıların çok daha sık kirlendiğini düşünen kimseler için sayıyı arttırmak mümkündür. Ancak 2’den daha az sayıda halı temizliği yapılması toz, mikrop ve bakteri birikimini tetikler. Bu nedenle de hastalıkların halılar aracılığıyla yayılması daha kolay olur.

Neden Biz?

Halı Yıkama hizmetine 2011 yılında başlayan firmamız sizlerin de desteği ile bugünlere kadar gelmiştir. İşinde büyümemize yardımcı olan siz müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Halılarınızı hesaplı, kaliteli , profesyonel ve son teknoloji makinelerde yıkıyoruz. Her geçen gün yenilenen makine parkurumuz ile teknolojiye ayak uyduruyoruz. Her geçen gün iyileşen ve insan sağlığını daha çok düşünen şampuan firmaları ile çalışıyoruz.

Halı Yıkama denince gelen firmalardan biri olan temizel halı yıkama fabrikası sizlere halı yıkama hizmetinde bir çok konforu sunmaktadır. Online sipariş sorgulama, Otomatik sipariş bırakma gibi tüm işlemleri online olarak görebiliyorsunuz böylece halılarınız kapıya geldiğinde fiyatlarda oynama gibi bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Gelin birazda size halı yıkama aşamalarından bahsedeyim.

Yıkama Aşamaları

Halılarınız sizden alındıktan sonra diğer müşterilerle halılarınız karışmasın diye tek tek etiketlenir. Halılarınızın üzerindeki numara ile size sms ile gönderilen sipariş numarası aynıdır. Halılarınızı her zaman buradan sorgulayabilirsiniz. Halılarınız fabrikamıza indirildikten sonra türlerine göre ayrılır ve aşağıdaki aşamalara tabi tutulur.

  • Toz Alma: Halılarınız makinelerle dövülerek tozları alınır ve yıkamaya hazır hale getirilir.
  • Yıkama: Türlerine göre ayrılan ve tozları alınan halılarınız uygun kimyasallarla tam otomatik makineler ile yıkanır. Firmamız daima insan sağlığını ön planda tutan tamamen ekolojik ERA111 halı şampuanlarını kullanmaktadır.
  • Durulama : Halılarınız yıkandıktan sonra üzerindeki kimyasallar gitmesi için duruma göre 2 yada 3 kez havı alınarak durulanır ve sıkma makinesine atılarak üzerindeki tüm kimyasallardan, suyundan arındırılır bu aşamada halınızın suyu %95 oranında atılır
  • Kurutma: En önemli aşamalardan biri olan kurutma işlemi tamamen kapalı kurutma odalarında yapılmaktadır. Bu sayede dışarıda havada olan toz toprak böcek mikrop gibi hiç bir dış etmene maruz kalmaz. Kurutma makinelerimiz içerideki havayı filtreleyerek dezenfekte işlemi de sağlamaktadır.
  • Paketleme: Son kontrolü yapılmak için paketleme masasında halılarınız tekrar süpürülür ve kontrolü yapılır. Nadirde olsa yıkaması beğenilmeyen yada çıkmayan lekeler olabiliyor bu durumda halı tekrar yıkama aşamasında gönderilir ve 2. yıkama işlemi yapılır.
  • Teslimat: Teslimat için teslimat ekibimiz sizi arar ve bilgi verir ücretsiz servislerimiz ile sizlere halılarınızı teslim ederiz.

Hizmetimizi İstanbul’un birçok ilçesinde vermekteyiz. Hemen hizmet bölgelerimize bakarak öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Halı Yıkama Hattı

0850 840 2180

0(546)465 5870

0(546)465 5869