About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Firmamız her geçen gün büyüyen hizmet bölgeleri ile her geçen gün yenilerini eklemektedir. İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız siz değerli Bağcılar halkına halı yıkama olarak hizmet vermekten gurur duyarız. Bağcılar ‘da  halı yıkama firması arıyorsanız bizi aramadan bizi denemeden başka firmaları aramayın.

Firmamız son teknoloji makineleri ile yeni açılan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Anti-bakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa maruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

Firmamız Bağcılar bölgesinde

Halı yıkama
Koltuk yıkama
Yorgan yıkama
Battaniye yıkama
Stor perde yıkama

Hizmetlerini itina ile vermektedir.