About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Atakent Halı Yıkama

Atakent halı yıkama firması olarak Temizel Halı Yıkama bünyesinde hizmet vermekteyiz. Halılarınızı Temizel Halı Yıkama bünyesinde kaliteli ve hesaplı yıkamak için tüm çabamızı göstermekteyiz. Ücretsiz servislerimiz ile atakent bölgesinde hizmet vermekteyiz. Yoğun iş temponuzda evinizle ilgillenemediğinizi biliyoruz yada evinizde küçük afacan bir yaramaz evinizi batırabiliceğinide. Sizin en büyük yardımcınız olmak için hesaplı ve kaliteli hizmeti sizinle bululşturuyoruz.

Halı Yıkama sektöründe son teknolojiyi hep takıp etmekteyiz. Halılarınızı son teknoloji makinalarla yıkamaktayız. Ozon teknolojisi ile dezenfekte edip kapalı sistem kurutmaktayız.

Kapalı Sistem Halı Kurutmanın avantajları neler derseniz…

– Halılarınız toz toprak gibi dış etkenlere mağruz kalmaz

– Halılarınızın ıslak gelme ihtimali olmaz

– Tüm dış etkenlerden arındırılmış olur

-Dört mevsim halı yıkama hizmeti verebilmekteyiz.

-Halılarınız kış mevsimi dahi olsa en hızlı şekilde teslim edilir.

Sizin için en iyi temizliği sağlamak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz. 

Şampaunlarımızda bir dünya markası olan Era111 kullanmaktayız. Bu sayede antibakteriyel yıkama ile tanışmış olursunuz. Unutmayın sağlınız önemlidir. Kolay durulana bilen kalıntı bırakmayan şampuanların kullanılmasının en önemli sebebi emekleyen bir çocugunuz varsa halının üzerinde gezip elini ağzına götürdüğünde kalan şampuan kalıntıları sağlını tehlikeye atmaktadır. Sağlığınız için Temizel Halı Yıkama 

Firmamız ;

Atakent‘ de halı yıkama,
Atakent’ de koltuk yıkama,
Atakent’ de yorgan yıkama,
Atakent‘ de battaniye yıkama,
Atakent‘ de stor perde yıkama,

Hizmetlerini itina ile vermektedir.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]