About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Cennet Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama Firmamız her geçen gün büyüyen hizmet bölgeleri ile her geçen gün yenilerini eklemektedir.İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız Bahçelievler’de yeni açılan şubemiz ile siz değerli Küçükçekmece halkına Küçükçekmece  halı yıkama olarak hizmet vermekten gurur duyar.

Küçükçekmece bölgesinde bir halı yıkama arıyorsanız ve aradağınız halı yıkama firması hesaplı ve kaliteli olsun istiyorsanız bizi denemeden karar vermeyin. Son teknoloji ürünlerimiz ve makinalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz Küçükçekmece bölgesinde aşağıdaki hizmetlerin hepsini vermketeyiz.Küçükçekmece bölgesinin tüm mahallerine hizmet vermekteyiz farkımızı fark edin Temizel Halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatmadan halı yıkattım demeyin.

Temizel halı yıkama firmamız son teknoloji makineleri ile yeni açılan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Antibakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır.Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır

Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

Antibaktariyel şampuan kullanıp dezenfeksiyon işlemi yapan ender firmalardan biriyiz.

Firmamız ;

Küçükçekmece‘ de halı yıkama,
Küçükçekmece’ de koltuk yıkama,
Küçükçekmece’ de yorgan yıkama,
Küçükçekmece‘ de battaniye yıkama,
Küçükçekmece‘ de stor perde yıkama,

Hizmetlerini itina ile vermektedir.