About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Seyitnizam Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama firmamız son teknoloji makineleri ile yeni açılan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız Antibakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır.

 

Diğer halı yıkamacılara nazaran halılarınız toz toprak içinde kurutulmamaktadır. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toz toprağa mağruz kalmadan kurutulur paketlenir. Temizel halı yıkama fabrikasından siz değerli müşterilerimizin evine son yolculuğuna çıkar.

 

Zeytinburnu bölgesinde halı yıkama firması arıyorsanız Zeytinburnu bölgesinde tüm mahallerine hizmet vermekteyiz. Halılarınızı eviniden alıyoruz ücretsiz bir şekilde evinize teslim ediyoruz. Hesaplı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsaunuz Temizel halı yıkama fabrikasını arayın farkımızı fark edin.