About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler’ de koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuklarınız ilk gün ki gibi tertemiz ve canlı durmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hergün kullandığınız koltuklar sürekli olarak kirlenmekte ve siz üzerine oturduğunuz da veya yattığınız da sizin görmediğiniz tüm kirlerlere mağruz kalıyorsunuz. 

 

Koltuk temizliğini bugüne kadar geleneksel yöntemlerle gerçekleştiren ev hanımlarının izledikleri yol, genellikle koltuk yüzeyine temizlik maddesini uyguladıktan sonra bez, fırça veya sünger ile ovalamaktı. Bu uygulamanın dezavantajı koltuğun kumaşında ve dolgusunun (süngerinin) üst yüzeyinde yoğun bulunan kirin koltuğun dolgusunun içine doğru işlemesidir. Bu durum zaman ile koltuğun süngerinin çürümesine ve küflenmesine yol açmaktadır.

 

Bahçelievler de profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Ev veya iş yerlerinde kullanılan koltuklarınızı, kumaş sandalyelerinizi  yerinde yıkayarak tertemiz yapıyoruz.