About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Temizel halı yıkama sizlere her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemiştir. Sizlerin bütçenize destek olacak indirim kampanyamızdan bahsetmek isterim.

İndirimlerimiz sadece Temizel halı yıkama mobil uygulaması üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir.

Aldığınız hizmetin tutarına oranla indirim oranımız değişmektedir. İndirim oranlarımız aşağıdaki gibidir.

  • 200 TL ye 20 TL
  • 300 TL ye 35 TL
  • 400 TL ye 50 TL 

indirim uygulanacaktır. Unutmayın siparişlerinizi sadece mobil uygulama üzerinden vermeniz gerekmektedir.

İndirim Kampanyamız başka kampanya ile birleştirilemez.

Koltuk yıkama hizmetimizi size daha iyi tanıtabilmek için tutar farketmeksezin bize halı yıkatan müşterilerimize koltuk yıkama hizmetimizde 50 TL indirim yapıyoruz. Uygulama üzerinden hemen sipariş vererek kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Artan maliyetler sebebiyle fiyatlarımızın arttığının farkındayız. Sizlere ödeme kolaylığı sağlamak amacı ile 200 TL ve üzeri alacağınız hizmetlerde vade farksız 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Temizel halı yıkama her zaman halı yıkama sektöründe yenilikçi ve öncü olmuştur. Halı yıkama işlemlerinizde halılarınızı özel halı hurçlarımızda teslim ediyoruz. Böylece halılarınızı hurçlarımızda istediğiniz kadar saklayabilirsiniz. Unutmayın poşet kullanmayarak sizi ve doğayı da koruyoruz.

Hesaplı ve kaliteli hizmetimizi sizlere ücretsiz servis ile sunuyoruz. Hizmetlerimizde en az hizmet tutarımız 80 TL dir. Sepetiniz 80 TL yi geçtiği sürece servis bedeli alınmıcaktır. Ücretsiz servis ile hizmet alabilirsiniz.

Temizel Halı Yıkama Hesaplı ve Kaliteli Hizmet
0
Yıllık Tecrübe
0
Toplam Müşteri
0
M2 Halı Yıkandı
0
Adet Koltuk Yıkandı