About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama firması olarak sizlere 2011 yılından beri hizmet vermekteyiz. Tam profesyonel halı yıkama firmamız sayesinde halılarınızı uzman kadromuz ile birlikte yıkamaktayız. Sizin halılarınızı getiremediğiniz yerlere biz geliyoruz. Temizel yerinde halı yıkama hizmeti kimlere göre? Yerinde halı yıkama hizmeti ofis , cami, otel ,okul ve kurslar gibi sökülmesi mümkün olmayan yere sabit halılar içindir. […]

Yerinde halı yıkama firması olarak sizlere 2011 yılından beri hizmet vermekteyiz. Tam profesyonel halı yıkama firmamız sayesinde halılarınızı uzman kadromuz ile birlikte yıkamaktayız. Sizin halılarınızı getiremediğiniz yerlere biz geliyoruz.

Temizel yerinde halı yıkama hizmeti kimlere göre?

Yerinde halı yıkama hizmeti ofis , cami, otel ,okul ve kurslar gibi sökülmesi mümkün olmayan yere sabit halılar içindir. Biz profesyonel makinelerimiz ile önceden alacağınız randevu ile yerinize kadar gelip yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu sayede belki de yıllardır yıkamadığınız halılarınız eski parlaklığına canlılığına kavuşacaktır.

 

Hangi sıklık ile halılarımı yıkatmalıyım ?

 
Halılarınızın temizliğini sağlamak ve kaliteli sonuçlara ulaşmak adına yapmanız gereken sadece temizlik hizmeti almak değildir. Doğru periyotlarla halılarınızı temizletmek hastalıkları önlemede oldukça başarılı sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle de Temizel halı yıkama hizmetinden fayda sağlama sıklığı yılda en az 2 defa olmalıdır.Halıların çok daha sık kirlendiğini düşünen kimseler için sayıyı arttırmak mümkündür. Ancak 2’den daha az sayıda halı temizliği yapılması toz, mikrop ve bakteri birikimini tetikler. Bu nedenle de hastalıkların halılar aracılığıyla yayılması daha kolay olur.
 

Neden Biz?

 
Halı Yıkama hizmetine 2011 yılında başlayan firmamız sizlerin de desteği ile bugünlere kadar gelmiştir. İşinde büyümemize yardımcı olan siz müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Halılarınızı hesaplı, kaliteli , profesyonel ve son teknoloji makinelerde yıkıyoruz. Her geçen gün yenilenen makine parkurumuz ile teknolojiye ayak uyduruyoruz. Her geçen gün iyileşen ve insan sağlığını daha çok düşünen şampuan firmaları ile çalışıyoruz.Halı Yıkama denince gelen firmalardan biri olan temizel halı yıkama fabrikası sizlere halı yıkama hizmetinde bir çok konforu sunmaktadır. Online sipariş sorgulama, Otomatik sipariş bırakma gibi tüm işlemleri online olarak görebiliyorsunuz böylece halılarınız kapıya geldiğinde fiyatlarda oynama gibi bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Gelin birazda size halı yıkama aşamalarından bahsedeyim.