Temizel Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

  1. Güngören halı yıkama, Güngören’de yaşayan kişilere sunulan bir halı yıkama hizmetidir. Halılar; ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda sık sık kullanılan ve aynı sıklık ile kirlenen halıların belirli aralıklarda yıkanması gerekmektedir. Söz konusu yıkama işleminin gerçekleştirilebilmesi için ise profesyonel firmalardan halı yıkama hizmeti alınmalıdır. Peki, yerinde halı yıkama hizmetine başvurduğunuz kaç farklı halı yıkama yöntemi ile karşılaşırsınız? Gelin inceleyelim. 

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama hizmeti bazı aşamalardan oluşmaktadır. Söz konusu aşama,  müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi ile başlamaktadır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek adres bilgilerini ilettikten sonra profesyonel personelimiz verilen adrese gider ve evde bulunan halıları teslim alır. Teslim alma işleminden sonra halılar halı yıkama tesislerine götürülür ve burada yıkanmaya başlanır. Yıkama işlemine geçilmeden önce halının üzerindeki tozların atılması gerekmektedir. 

Önce kuru bir şekilde halı temizlenir ve yıkanmaya hazır hale getirilir. Daha sonra profesyonel ve kaliteli makineler ile halılar yıkanır. Birbirinden kaliteli ürünler  ile yıkanan halılar sıkma işlemine alınır ve sudan arındırılır. Son olarak kurumaya bırakılan halılar, kuruduktan sonra paketlenerek adrese teslim edilmektedir.  Tüm bu adımlar gerçekleştikten sonra halı yıkama işlemi sonlandırılmış olmaktadır. 

Halı Yıkama Hizmetleri ile Halılardaki Lekelerden Kurtulun!

En güvenilir ve profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren halı yıkama firmaları arasında yer alan firmamız ihtiyaçlarınıza en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır. Bu noktada leke çıkarma ve halıların tertemiz olması noktasında ekstra hassasiyet gösteriyoruz. Lekelerin ne olduğu ve nasıl temizlenmesi gerektiği konusunda gerekli değerlendirmeleri yapmadan leke çıkarmada garanti vermiyoruz. Ancak halılarınızda bulunan lekelerinizin kusursuz bir şekilde çıkarılması için elimizden gelen tüm desteği sizlere sunuyoruz. 

Halılarda genellikle kahve, çay, yağ ve çeşitli yemek lekeleri bulunmaktadır. Bu noktada lekelerin sadece yüzeysel olarak değil iplik özellikleri ve halı tipi göz önünde bulundurularak da lekelerden arındırılması gerekmektedir. Halı ipliklerinin özellikleri incelendiğinde lekelerin çıkması için nasıl bir yol izleneceği belirlenebilir. Bu da lekelerin çıkmasında büyük bir etkiye sahiptir. 

Halı Yıkama Fiyatları

Sizlere kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilen halı yıkama çözümleri ile İstanbul’un en kaliteli halı yıkma hizmetlerini sizlere sunuyoruz. En üst standartlarda sunduğumuz profesyonel çözümler ile güvenilir bir şekilde halılarınızı teslim alıyoruz. Fiyatlarımız genel olarak metrekare hesabı ile belirlenmektedir. Bu nedenle kaç metrekarelik halı teslim ederseniz fiyatlarda o şekilde belirlenecektir. 

Firma olarak hizmetlerimizde memnuniyeti en yüksek seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu çerçeve halı yıkama fiyatları ile size özel çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Siz de en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetler için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama

Firmamızdan halı yıkama hizmeti alan kişiler öncelikle halıların boyutlarını bildirerek fiyat almalıdır. Alınan fiyat müşterilerimize uygun gelmesi durumunda firmamızı evine çağırmaktadır. Firmamız evinize gelerek yıkatmak istediğiniz halıları teslim almaktadır. Teslim alınan halılar, tesislere götürülerek yıkama işlemine başlanır. Halıların özelliklerine göre değişkenlik gösterecek olan halı yıkama yöntemlerinden biri tercih edilerek yıkama işlemine başlanır.  

Güngören halı yıkama hizmeti ile tertemiz halılara sahip olabilirsiniz! Eğer siz de halılarınızın kirinden, lekesinden ve bakterilerinden kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız kurulduğu günden Güngören halı yıkama hizmeti sunmaktadır. En kaliteli ve en profesyonel halı yıkama hizmetini sunmak için müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını belirleyerek hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek halılarınızı temizlettiğinize hiçbir şekilde pişman olmayacaksınız. 

Firmamız son derece kaliteli ve teknolojik ürünler ile halı yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra kaliteli ve profesyonel deterjanlar ile halılarınızda bulunan tüm leke, bakteri ve kirlerden kurtulabilmek mümkündür. Eğer sizin de ev ya da iş yerinizde bulunan halıların kirlendiğini düşünüyorsanız halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. 

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

 

Firmamız Güngören’ de

Halı yıkama
Koltuk yıkama
Yorgan yıkama
Battaniye yıkama
Stor perde yıkama

 

 

Hizmetlerini itina ile vermektedir.

Kurumsal halı yıkama hattı

0(850)840-2180

0(546)465-5870

0(546)465-5869