About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Güngören Halı Yıkama

Firmamız İstanbul’un  her yerinde hizmet verdiği gibi siz değerli müşterilerimize Güngören Halı Yıkama olarak Güngören’de de hizmet vermektedir. Halılarınızı yıkatırken macera aramayın halılarınızı bize teslim edin kaliteye ve temizliğe en ekonomik yollardan ulaşın. Firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte ve son teknoloji sistemlerle size hizmet vermektedir. Halılarınız en modern makinelerle yıkanmaktadir. Sağlığınız bizim için değerlidir ve bunun bilincinde olarak  antibakteriyel halı yıkama şampuanlarıyla halılarınız ilk günki gibi tertemiz yıkanmaktadir. Son sistem kapalı kurutma odalarımızda kurutulmakta en titiz şekilde kontrol edilip paketlenmekte ve en kısa sürede size ulaştırılmaktadır.

 

Güngören bölgesinde halı yıkama hizmetini 4 mevsim vermekteyiz. Halılarınızı kapalı sistem son teknoloji makinelerle kurutmaktayız. Böylece halı yıkama işleminden geçen halılarınız dışarıda kurtulmadığı için toz toprak ve hava kirliliğine maruz kalmamaktadır. Bu şekilde halılarınız en iyi şekilde kurumaktadır.

 

Halılarınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi almak ve video muzu izlemek için Buraya Tıklayınız.

 

Firmamız ;

 

Güngören’de halı yıkama,
Güngören’de koltuk yıkama,
Güngören’de yorgan yıkama,
Güngören’de battaniye yıkama,
Güngören’de stor perde yıkama,

 

Hizmetlerini itina ile vermektedir.